Oplocení – ploty

8-vProvádíme oplocování pozemků a to zinkovými nebo plastovými ploty, dále používáme lesnické, dekorační, nebo šestihranné pletivo, dále pak dodáváme mobilní ploty a oplocení, podhrabové desky, sloupy a sloupky, vrata a vrátka, branky, napínací, ostnaté i žiletkové dráty. Nechybí zde ani dekorační ploty a pletiva, bezpečnostní pletivo, svařované sítě a mnoho dalších produktů. Prostě vše pro stavbu plotů a oplocení pro zahradu.

Zabýváme se produktem kompletního oplocení. Navrhneme optimální postup pro stavbu plotů a provedeme profesionální montáž oplocení. Naše ploty najdete u velkých průmyslových celků, ale také kolem rodinných domů a zahrad.9-v

Hlavní náplní jsou pletiva ze slitin hliníku a zinku, pak drátěné oplocení, které je povrchově upraveno zinkem nebo moderním bezúdržbovým způsobem s úpravou PVC. Naše plotové systémy mají široký záběr použití od zahradních plotů až po oplocení budov. Důležitým bodem pro dobře fungující spolupráci se zákazníkem je bezchybná a rychlé dodání. Jsme přesvědčeni, že, budete s rozsahem, kvalitou a rychlostí našich služeb spokojeni.

Světovou novinkou jsou pletiva ze slitin zinku a hliníku barvených zelenou barvou od firmy TRIDIF s.r.o. Staré Město. Pravděpodobně se dnes jedná o nejkvalitnější výrobek na světových trzích. Surovinu vyvinula světová jednička ve výrobě drátů – belgická nadnárodní společnost Bekaert. Pletivo je vyrobeno ze silnějšího drátu o 20 – 25%. Zvýšení pevnosti plotu proti mechanickému poškození, pružnost při kontaktu s narušitelem pletiva.
Nepodléhá slunečnímu záření a povětrnostním vlivům. Několikanásobně vyšší životnost!!!